Новини от ПП АБВ

Областни кандидатски листи за общински съветници от АБВ

от в ПП АБВ Новини 23/10/2015

БЛАГОЕВГРАД

№ 31

Владимир Елезов – кандидат кмет

Листа за общински съветници:

Владимир Елезов

Емил Георгиев
Кирил Ананиев
Красимира Тагарева
Ина Хоай Нгуен-Митова
Росица Пашалиева
Валери Байрактарски
Пламен Христов
Веселин Стойков
Ивайло Бабанов
Теменужка Миленкова
Людмил Коцев
Николай Виделов
Лили Оркова
Христо Христов
Евгени Николов
Валентин Георгиев
Кирил Ваклинов
Иван Тунев
Радослав Христов
Десислава Василева
Божурка Николова
Валери Гюров
Йорданка Борисова
Надя Владимирова
Весела Василева
Андрей Каралтиев
Александър Петров
Любослава Георгиева
Атанас Цветков
Добринка Борисова

БУРГАС

№ 13

Камен Сейменлийски

Антон Коджабашев

Александър Стефанов
Костадин Андонов
Тодор Ангелов
Камен Сейменлийски
Таня Ангелова
Станка Димова
Славчо Добрев
Станислав Виденов
Стефан Касабов
Таня Янкова
Атанас Кумчев
Коста Янков
Божидар Бабаджанов
Райчо Костадинов
Николай Николов
Велина Тодорова
Атанаска Хараламбова
Цветелина Ламбова
Веселина Драганова
Ивелина Иванова
Александър Димов
Християн Кумчев
Диана Градева
Силвия Лецковска
Атанас Стамболиев
Живко Куцаров
Георги Георгиев
Мария Магриотова
Георги Петков
Антонио Иванов
Стоян Аргиров
Марин Бангев
Владимир Русев
Константин Иванов
Борислава Проданова
Михаил Калев
Димитър Вакъфов
Антон Карамихалев
Галена Ганчева

ВАРНА

№ 19

Миглена Темелкова-Бакалова

Листа за общински съветници:

Миглена Темелкова-Бакалова

Боян Димитров
Заличен
Бранимир Балачев
Виктор Ценов
Любомир Господинов
Момчил Вълков
Зорница Бецинска
Кирил Рашков
Георги Янакиев
Милена Дончева
Димитър Петров
Павел Николов
Миролюб Шалев
Благовест Георгиев
Даяна Стойкова
Красимир Куцаров
Георги Георгиев
Силвия Димитрова
Нелияна Михайлова
Свилен Георгиев
Пенка Димитрова
Кремена Джамбазова-Тодорова
Камен Стоянов
Гинка Желязкова
Драгомир Стефанов
Станислав Станишев
Емил Цветков
Радостина Димитрова
Мая Миронова-Пройчева
Давид Асенов
Християн Николов
Анатоли Георгиев
Маргарита Великова
Теодора Тодорова
Гергана Георгиева
Андреян Андреев
Диана Аспарухова
Христо Недялков
Анна Беленска
Светлозар Неделчев
Цанко Стефанов
Иванка Кунева
Деница Господинова
Алдин Михайлов
Лазар Георгиев
Валентина Стефанова
Калоян Тодоров
Даниела Димитрова
Ангелина Костадинова-Йовчева
Антон Андонов

ВЕЛИКО ТЪРНОВО

№ 14

Драгош Методиев

Николай Илиев

Драгош Методиев
Ваня Павлова
Красимир Радов
Теодор Неделчев
Панайот Паздерков
Радка Крумова
Юлиян Вълчев
Соня Стефанова
Пенко Пенев
Заличен
Иларион Златев
Фатме Хрюстемова
Атанас Иринчев
Петър Цонев
Николай Стефанов
Христина Колева
Тодор Василев
Пламен Караджов
Радка Маринова
Йордан Йорданов
Благомир Баев
Теодор Веселинов
Стела Кънева
Красимир Иванов
Галина Коцева
Христо Георгиев
Албена Георгиева
Илчо Илиев
Мариела Върбанова
Николай Тодоров
Росина Стоянова
Хасан Даилов
Димитър Попов
Галина Пенчева
Стефан Цонев
Габриела Георгиева

ВИДИН

№ 17

Венцислав Станев

Листа за общински съветници:

Венцислав Станев

Илияна Пекова
Веска Илиева
Катя Кръстева
Валентин Виденов
Росица Христова
Емилия Василева
Денис Йорданов
Здравко Николов
Цветомир Веков
Сашка Цветкова
Силвия Велкова
Гошо Цоков
Митко Гуляшки
Катерина Живкова
Митко Тодоров
Надя Генова
Илияна Спасова
Натали Александрова
Каравел Енчев
Валентина Борисова
Никол Благоева

ВРАЦА

№ 20

Славей Григоров

Листа за общински съветници:

Славей Григоров

Юлия Кънчева-Стоманярска
Кръстьо Коцев
Гергана Русинова
Кирица Ценкова
Нина Данова
Лев Митков
Росен Михайлов
Ивелина Христова
Любомир Бояджиев
Цветан Гусев
Ива Кирякова
Христина Белинска
Цветалина Каменова
Янко Кирилов
Радослав Иванов
Христо Христов
Константин Димитров
Мирослав Христов
Катина Живкова
Павлина Таскова
Тодора Кръстева-Луканова
Димитър Димитров
Павлин Петров

ГАБРОВО

№ 9

Светлозар Тодоров

Листа за общински съветници:

Светлозар Тодоров

Тошко Тодоров
Стефанка Брънекова
Богомир Богомиров
Симеон Драшков
Теодора Лазарова
Здравка Христова
Евгени Дончев
Ставрина Григорова
Донка Българова
Деян Денчев
Пенчо Христов
Елена Найденова
Антоанета Шеврева
Иво Мадемов
Теодора Иванова
Йоана Евтимова
Милена Христова
Елена Ангелова
Камелия Василева
Радослав Георгиев

ДОБРИЧ

№ 21

Милко Пенчев

Листа за общински съветници:

Милко Пенчев

Катя Маринова
Йордан Апостолов
Юлия Стаматова
Веселин Василев
Веселин Йовев
Иван Тонев
Борис Минков
Ваня Сърбова
Стефан Лечев
Венелина Георгиева
Иван Иванов
Мариета Великова
Мартин Тодоров
Радостина Дамянова-Сербезова
Мартин Маринов
Николина Събева
Георги Станев
Марина Нейчева
Мирчо Марков
Тихомира Ангелова-Костадинова
Калинка Георгиева
Диана Балабанова
Кирил Колев
Славка Йорданова
Десислава Коева
Елена Стоянова
Мария Василева
Цонко Цонков

КЪРДЖАЛИ

№ 6

Даниела Коджаманова

Листа за общински съветници:

Даниела Коджаманова

Стефан Ангелов
Делчо Петков
Танер Сали
Валентина Бъчварова
Кирчо Павлов

КЮСТЕНДИЛ

№ 19

Ангел Ангелов

Листа за общински съветници:

Ангел Ангелов

Румен Алексов
Димитър Домозетов
Мая Кожухарова-Димитрова
Владимир Ангелов
Валери Янев
Зоя Сотирова-Янакиева
Благой Михалков
Анита Пешева-Пенева
Даниела Русулска
Албена Рапатинска
Зорница Стойчева
Сашка Миладинова
Мартин Димитров
Ива Тодорова
Боян Милушев
Ивона Велинова
Евгени Молев
Боряна Илиева
Анатоли Цветков
Светлана Кенова
Йорданка Василева
Аспарух Стефанов
Георги Илиевски
Ивана Тасева
Никола Кадийски
Силвия Любенова
Тодор Ангелов
Лоза Клечкова
Юрий Хранов
Райчо Панайотов
Илиян Желев
Албена Стойнева
Ивайло Стаменов
Заличен
Красимир Руев
Димитър Димитров

ЛОВЕЧ

№ 10

Минчо Казанджиев

Ивайло Иванов

Милко Димитров
Красимир Русков
Маргрета Кръстева
Енцислав Иванов
Павел Бумов
Милко Личевски
Даниела Николова
Валерий Йонов
Радослав Савов
Евелина Петрова
Иванка Филипова
Хино Хинов
Венцислав Вълков
Христо Христов
Кънчо Маринов
Данчо Добрев
Стела Димитрова
Виолин Димитров
Светлана Иванова
Ирина Великова
Маринелли Пенчева
Наталия Иванова-Ташева

МОНТАНА

№ 9

Дилян Димитров

Ивета Станкова-Пенкова

Петър Петров
Пламен Ананиев
Калин Костов
Борислав Първанов
Яни Янчев
Бисер Илиев
Димитринка Димитрова
Боряна Стайкова-Колева
Зоя Иванова
Любомир Георгиев
Емили Спасова
Милена Живова
Росица Александрова
Цветана Александрова
Виктория Върбанова
Милена Димитрова
Младен Антонов
Чавдар Атанасов
Цело Илиев
Ирена Найденова
Олег Илиев
Митка Цветкова

ПАЗАРДЖИК

№ 5 Трендафил Величков

Листа за общински съветници:

Трендафил Величков

Атанас Шопов
Тодор Пройчев
Красимира Радева-Делева
Ангел Минков
Анжела Иванова
Камен Цоклинов
Христо Петков
Гергана Карабойчева
Борис Гуглев
Стоил Долев
Крум Кондарев
Михаил Байгънов
Ненко Вергов
Десислава Мишева
Пламен Хайдуков
Василка Енкина
Димитър Иванов
Гергана Дойчева
Васил Мадин
Гергана Маликова

ПЕРНИК

№ 4 Петър Първанов

Листа за общински съветници:

Петър Първанов

Александрина Костадинова-Славева
Илинка Никифорова
Снежанка Викторова
Владимир Босев
Елза Любенова
Борис Йорданов
Явор Давидков
Кристиан Георгиев
Марчела Евтимова
Георги Георгиев
Росица Стоянова
Роза Лазарова
Калин Кирилов
Снежанка Стоева
Заличен
Румен Димитров
Светослав Савов
Одринка Дукатинова
Венетка Василева
Боряна Данаилова
Татяна Цонева
Данчо Данаилов
Иво Павлов
Асен Асенов
Александрина Александрова
Магдалина Стефанова-Михайлова
Йордан Йорданов
Валентин Братованов
Мирослав Анков
Петър Велинов
Елена Иванова
Силвия Тодорова
Павлина Младенова
Валери Зафиров
Първан Симов
Савина Илиева
Бойко Димитров
Десислава Драгомирова
Иван Кьосев
Валентин Деянски

ПЛЕВЕН

№ 21 Цветан Антов

Листа за общински съветници:

Цветан Антов

Андрияна Василева
Иван Дачев
Ваньо Володиев
Юлиян Йовков
Стефан Петков
Деница Василева
Димчо Дешев
Димитър Мирчев
Милен Даскалов
Марио Стоянов
Румен Янков
Пламен Николов
Богомила Стефанова
Димитър Тенев
Петьо Стоев
Венелина Вънова
Десислава Митева
Ивайло Ценов
Милен Цветков
Мариян Иванов
Любомир Ламбев
Илиян Тодоров
Георги Долняшки
Лора Петкова
Цветозар Симеонов
Снежинка Тодорова
Цанко Станиславов
Стела Конова
Йордан Богословов
Ирена Михайлова
Красимир Кралев
Ивайло Инчовски
Михаил Блъсков
Наталия Игнатова
Красимира Чоканова
Илка Димитрова
Илиян Илиев
Елеонора Йоткова
Мария Димитрова
Борислав Генков

ПЛОВДИВ

№ 22

Георги Илчев

Издигнат от Коалиция АБВ и Български Социалдемократи за Пловдив

Листа за общински съветници:

22. Коалиция АБВ и Български Социалдемократи за Пловдив

Георги Илчев

Лениела Начева-Антонова
Станислав Настев
Райна Пелева
Веселин Станков
Недялка Митева
Весеслава Чалъкова-Георгиева
Никола Лаутлиев
Христо Григоров
Станка Даутовска
Здравко Мандаджиев
Красимир Сарийски
Димитър Костов
Александър Димитров
Николай Кузов
Александър Кабзамалов
Елена Златева
Михаил Моралийски
Пенко Василев
Ралица Филипова
Момчил Лазаров
Иван Димитров
Петя Шопова
Живко Желев
Камелия Босакова
Георги Славов
Владимир Халачев
Йордан Георгиев
Ангел Генков
Никола Калашев
Бонка Калашева
Йордан Горев
Радослав Ралчев
Тодор Вълев
Събин Кавказов
Биляна Атанасова
Надежда Карачомакова
Мария Драгомирова
Петя Лесева-Николова
Тереза Димитрова
Запрян Камбуров

РАЗГРАД

№ 15

Денчо Бояджиев

Роланда Ибрахимова

Ангелина Литева
Ваня Иванова
Генчо Гинев
Ивайло Арабаджиев
Нермин Мехмед
Радостина Недялкова
Станислава Радева
Сюлейман Сюлейман
Данчо Дацков

РУСЕ

№ 11

Стелиян Стефанов

Венцислав Великов

Милко Костадинов
Стелиян Стефанов
Валери Иванов
Митко Станев
Донка Тодорова
Пламен Иванов
Росица Иванова
Благомил Благоев
Виолета Русева
Йовчо Смилов
Петър Йорданов
Мариан Димитров
Красимир Манев
Румяна Гашева
Огнян Пешев
Даниел Иванов
Георги Спасов
Ивелина Спасова
Ралица Букурова-Станева
Петър Петров
Йордан Босев
Румен Януаров
Мариана Петрова
Явор Попов
Симеон Цветанов
Дилян Данев
Християн Михайлов
Татяна Кюранова
Ивайло Кадиев
Росица Калайджиева
Димитър Иванов
Йонка Дончева
Диана Георгиева
Емил Иванов
Веселин Григоров
Илиана Димитрова
Десислава Иванова
Александър Стефанов
Росен Новаков
Свилена Острева
Ценка Христова
Милен Михов
Стилиян Станев
Ангел Ангелов
Благоя Симова-Друмева
Теодор Каломенски
Тодор Василев
Здравко Паскалиев
Михаела Минкова
Георги Георгиев

СИЛИСТРА

№ 6

Ростислав Павлов

Листа за общински съветници:

Ростислав Павлов

Теодор Иванов
Иванка Ташева
Цветана Колева
Милена Златева
Димитър Караджов
Лъчезар Чокоев
Драгомир Маринов
Свилен Димитров
Георги Бонев
Марияна Чобанова
Йордан Йорданов
Лиляна Илиева
Петър Чернев
Мартина Янакиева
Николай Бабанов
Стефан Денчев
Йордан Вълчев
Кинка Иванова
Мирослав Георгиев
Тошо Атанасов
Марин Янакиев
Ани Петкова
Ивайло Иванов
Тихомир Тодоров
Васил Петров
Дилбер Тахсинова
Данка Иванова
Елка Славова
Росица Христова
Николай Бошнаков
Иванка Келчева
Нейко Хотинов

СЛИВЕН

№ 7

Христо Григоров

Листа за общински съветници:

Петко Цанков

Христо Григоров
Стойко Забунов
Петя Дунчева
Петър Петров
Станимир Влахов
Ана Бързачка
Георги Атанасов
Георги Сотиров
Добринка Кирякова-Димитрова
Ирена Мирчева
Иван Петров
Пенка Хисапчиева
Добринка Тодорова
Надежда Станчева
Мурад Караманов
Ирина Досева
Калина Христова
Слав Славов
Росица Караиванова
Никола Тодоров
Мария Сярова
Христо Ангелов

СМОЛЯН

№ 17

Димитър Трендафилов

Листа за общински съветници:

Димитър Трендафилов

Васил Тиганев
Костадин Буков
Юлия Танева
Румен Бечев
Димитър Симов
Иван Даритков
Елвис Белински
Младен Кадиев

СОФИЯ

№ 7

Георги Кадиев

Издигнат от: „Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)“

Листа за общински съветници:

7. „Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)“

Георги Кадиев

Тодор Цанев
Анета Григорова
Мартин Райков
Невена Стоянова
Димитър Самодумов
Войслав Тодоров
Мила Видина
Иван Лапатов
Николай Цуцумански
Елизабет Василева
Димитър Димитров
Иван Керчев
Веселка Вачева
Георги Стоянов
Ламбро Попов
Десислава Христова
Мария Виденова
Татяна Спиридонова
Валери Младенов
Демира Дичева
Атанас Петков
Любомир Янъков
Васил Георгиев
Десислава Александрова
Васка Горанова
Георги Генчев
Аспарух Николов
Валентин Котов
Атанас Янчев
Антоанета Дръндова
Димитър Димитров
Мирослав Василев
Росица Демирова
Лъчезар Колев
Евгени Денчев
Станислав Стрински
Юрий Моралиев
Живан Велинов
Димитър Овчаров
Пламена Заячка
Борислава Кирова
Илиян Марков
Симонета Рашева
Николай Парушев
Димитър Петров
Татяна Влахова
Цветомир Цветанов
Таня Иванова
Миглена Георгиева
Никола Димитров
Теодор Конов
Методи Ангелов
Петър Петров
Георги Аргиров
Белосвета Пенева
Любомир Димитров
Николета Стоянова
Божидар Илчев
Христо Стоянов
Мартин Гергов

СТАРА ЗАГОРА

№ 5

Илия Златев

Илия Златев

Тихомир Димитров
Ивилина Станева
Живко Желязков
Светлозар Димов
Фани Михайлова
Малина Люцканова
Мирена Тонева
Милен Вълканов
Диан Канъков
Евгени Гинев
Стоянка Костадинова
Валя Комилева
Владислав Иванов
Нела Стоева
Емил Стоименов
Магдалена Генова
Радомир Иванов
Таня Караминкова
Богомила Димова
Андриан Маринов
Ивелин Станилов
Нено Братоев
Камен Йорданов
Елена Нейкова
Мария Герговска-Жекова
Добромира Панева
Иван Радев
Антония Петрова
Гинчо Гинчев
Петя Михайлова
Анелия Генова
Георги Русев
Ангел Гюзлев
Румяна Станкова
Румен Данчев
Иванка Трайкова
Любомир Пеев
Панайот Донев
Пламен Петров
Даниела Николова
Николай Арабаджиев
Коста Кунев
Кирил Иванов
Николай Колев
Сивчо Сивов
Гинка Колева
Иван Иванов
Елена Христова
Грозьо Маринов
Петко Петков

ТЪРГОВИЩЕ

№ 19

Ивайло Първанов

Ивайло Първанов

Ивайло Иванов
Емил Абаджиев
Станислава Димитрова
Милен Манев
Десислава Станкова
Пламен Грозданов
Стилиян Захариев
Венцислав Илиев
Цветелина Ганева
Асен Чатов
Антония Цветанова
Бисер Тодоров
Катя Александрова
Ивайло Колев
Диан Колев
Николинка Аврамова
Николинка Димитрова
Светослав Иванов
Янко Петров
Десислава Стоянова
Цветина Иванова
Тихомир Тодоров
Стефка Събева
Милена Георгиева
Димитър Василев
Пенка Ангелова
Иван Димов
Бончо Траянов
Росен Цветанов
Неделчо Ботев
Мирослав Станчев
Ивайло Иванов

ХАСКОВО

№ 11

Стефан Йотов

Димитър Иванов
Яна Дечева-Костова
Петко Сурчев
Траяна Трайкова
Милена Добрева
Йосиф Мешулам
София Димитрова
Йордан Кичеков
Заличен
Янка Георгиева
Станко Георгиев
Красимира Колева
Магдалена Петкова
Елиан Райков

ШУМЕН

№ 6

Пламен Петков

Пламен Петков

Валентин Велев
Иванка Ралева
Йордан Йорданов
Красен Пейчев
Младен Младенов
Лилка Ангелова
Никола Николов
Нели Илиева
Ваня Цонева
Жанета Донева
Иванка Маркова-Панекова
Милена Добрева
Дориян Караджов
Веселин Станков
Кремена Радославова
Христо Йорданов
Петър Петров
Росен Господинов
Мирослав Железов
Боян Байчев
Кирил Кирилов
Мергюл Мехмедова
Благовеста Деянова-Николова
Жечко Жеков

 

ЯМБОЛ

№ 17

Драгомир Димитров

Драгомир Димитров

Христо Христов
Иванка Иванова
Йордан Милков
Стоян Стоянов
Донка Маркова
Васил Василев
Дарина Минчева
Таня Стефанова
Преслава Миронска-Миленкова
Диан Иванов
Недко Стоев
Мариела Блажева-Новачева
Биляна Господинова
Атанас Христов
Алексей Петров
Елица Главчева
Радостин Пеев
Николай Колев
Мариян Николов
Валентин Симеонов
Татяна Панайотова
Елица Хаджиколева
Анна Сиракова
Станислава Желева
Красимир Вълков
Жан Новаков
Тодор Калчев
Димана Тодорова
Стоимен Илиев
Красимир Симеонов
Рангел Миленков
Диян Колев
Галина Александрова
Георги Георгиев
Петко Димитров
Димо Тодоров

Здравей 👋
Радваме се да те видим

Абонирай се за нашия бюлетин, чрез който ще те информираме за всичко ново около ПП АБВ.

Ние не спамим! Запознай се с нашата политика за поверителност за повече информация.

Коментирай

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *